CAN UMSU

RoastingWorks’ün dört çekirdeğini oluştururken, kahvenin potansiyelini keşfetmek, değerini ortaya çıkarmak ve nesillerdir süregelen aile işimizi bir sonraki adıma taşımaya alan açmak vizyonu vardı.

İzmir’de içtiğimiz bir fincan kahveye verdiğimiz değerin, özenin ve paranın; hasat edildiği toprakta çalışan emekçilere, sürdürülebilir yaşam kavramınane denli önemli etkisi olduğunu söylemek güç değil. Kahve endüstrisinin gelişen ve değişen dinamiklerine adapte olmanın zorluğunu aşmak ise; profesyonel eğitimlerle, kahve yetiştiricileri ile temas halinde olup, onları ziyaret ederek mümkün oldu. Mükemmel bir fincan kahve deneyimi için işlenmesi gereken tedarik sürecine hakim olmak ve onu aktarmak ise kişisel bir misyona dönüştü. Bu nedenle, yakın gelecekte sizlerle paylaşmayı hedeflediğim nitelikli kahve yetiştiricisinin değerini, kahve dünyasının her kişiye uygun olabilecek ayrı lezzetlere sahip seçeneklerin olduğunu çeşitli eğitim kanalları ile sunacağım. RoastingWorks, yerli ve yabancı ilgisinde kahve olan herkesin bağlantı noktası olacaktır.

SİNEM UMSU

Kahveye olan hayranlığım ile nesilden nesle aktarılan aile işimizden aldığım tüm teknik bilgilerin, edindiğim deneyimlerin ve profesyonel eğitmenlik yolunda aldığım tüm eğitimleri harmanlayarak kahvenin bir elçisi olmayı amaç edindim. Bu amaç doğrultusunda ilerlerken son yıllarda kahvenin geçirdiği yolculuğa ve Nitelikli Kahve’ye ilginin arttığını gözlemlediğimiz bir evrede, Kahve sektörüne değer katan ve farkını ortaya koyan bir vizyonda RoastingWorks çatısını oluşturmaya karar verdik.

Artık tüm kahveye merak salan, kahve dükkânı açmak isteyen ve kahve konusunda kendine profesyonel bir kimlik kazandırmak isteyen herkes bu çatı altında toplanacak. RoasterLady olarak modern kavurma tekniklerini kullanarak kavurduğum RoastingWorks kahvelerini sizlerle buluşturmaktan büyük keyif ve heyecan duyuyorum.

Alışveriş Sepeti

Your cart is saved for the next 4m34s