KARGO

Nitelikli kahve siparişiniz 24-48 saat arasında tazeliği koruyacak şeklide paketlenmiş şekilde kapınızda olur. Bizim üretim ve kargolama sistemimiz, siz değerli kahve severlerimize taze kavrulmuş kahveyi en kısa sürede ulaştıramaya yönelik kurulmuştur. Genelde 24 saat içinde hazırlıyoruz fakat bunu kargo ve kavurma zamanlamaları da belirliyor.

Kargolarımızın çıkış günleri Pazartesi – Perşembe (öğlene kadar) kargo ile gönderiliyor. Kargolar resmi tatil ve tatil günlerinde değişiklik gösterebilir.

Online sipariş verdiyseniz, size önce sipariş numaranızı gönderiyoruz, siparişiniz kargoya verildiğinde ayrıca bir e-posta da alıyorsunuz. Eğer 48 saat geçmiş ve bizden bir bilgilendirme alamadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Kurumsal sipariş verdiyseniz, kurumsal sipariş numaranızın ve üretim süresinin belirtildiği bir bilgilendirme e-posta iletiyoruz, siparişinizin kargoya verildiğinde ayrıca bir e-posta da alıyorsunuz. Eğer 48 saat geçmiş ve bizden bir bilgilendirme alamadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin. 

Alışveriş Sepeti

Your cart is saved for the next 4m34s